שירות הייעוץ הטלפוני של "מידע אמין על מין"

הייעוץ הטלפוני של "מידע אמין על מין" ניתן על ידי שלומית הברון או סנדי בשרטי קורדובה באמצעות שיחת טלפון משולמת ומתואמת מראש.

מטרת הייעוץ לתת תשובות לשאלות, הכוונה וסיוע ראשוני בשאלות חינוכיות הנוגעות לחינוך מיני, שיח על מיניות בריאה, ארועי הטרדה מינית או אלימות מינית, הכוונה בשאלות של מיניות מותאמת ולא מותאמת, מה מתאים ולאיזה גיל ומה אמור לעורר דאגה, לכוון במקרים של חשיפה לתוכן לא הולם ולפורנוגרפיה ולתת מענה לשאלות וסוגיות חינוכיות נוספות.

לתשומת לבכן/ם - הנחות יסוד לקיום שיחת ייעוץ

  • השירות הינו שירות חינוכי/ייעוצי ולא טיפולי ומטרתו לתת תשובות לשאלות ספציפיות של הורים וצוות חינוכי/טיפולי.

  • השירות ניתן לאנשים מעל גיל 18 בלבד.

  • השירות ניתן על סוגיות הקשורות לילדים/ות ומתבגרים/ות בלבד - איננו עוסקות בייעוץ למבוגרים

  • ניתן להתייעץ באנונימיות ללא מתן השם המלא שלכם

  • כמו בכל פעילות שאנו עושות - יש לנו חובת דיווח על פי החוק. כאן תוכלו לקרוא על חובת הדיווח

  • שמכם ומספר הטלפון לא מתועדים אצלנו. אנו מתעדות את נושאי השיחה ללא קישור וחיבור לשם/מספר טלפון

  • א/נשים שידם אינה משגת וצריכים יעוץ, אנא כתבו לנו מייל ונסייע.

כיצד מתאמים שיחה?

1. עלות 30 דקות שיחה (או פחות) 140 ש"ח - יש להיכנס לאתר ולשלם בכרטיס אשראי

2. יש לשלוח אישור תשלום לווטסאפ 050-209-1216 ולכתוב את שמכם הפרטי וששילמתם עבור שיחת ייעוץ טלפונית

3. נתאם אתכם את השיחה בווטסאפ במועד קרוב שנוח לכם

שיחת ייעוץ טלפוני אתר חדש עמוד בית ו-SEO

***

"הילדה שלי בת ה-9 תפסה אותי ואת בן זוגי בסיטואציה אינטימית. לא ידעתי איך להגיב, אחרי שיחת ייעוץ טלפונית קיבלתי כיוון לשיחה עם הילדה. כתבתי לעצמי במהלך השיחה משפטים ברורים שכדאי להגיד ודיברתי עם הילדה שלי על האירוע כשיש לי כלים בידיים וידע מה להגיד" (אדוה, נס ציונה)

***

"בן ה-11 שלי קיבל בווטסאפ מחבר סרטון פורנוגרפי והעביר אותו לחבר אחר. הסרטון הגיע לווטסאפ הכיתתי ובית הספר התערב והזמין אותנו. הייתי מאוד מבולבלת ובשוק ולא ידעתי מה להגיד למורה או לילד. אחרי שהבנתי את הסיטואציה קיבלתי הכוונה בשיחה טלפונית ל'מידע אמין על מין' והבנה איך כדאי להמשיך מכאן" (ריקי, נתניה)

***

"בת ה-16 שלי הודיעה לי שהיא החליטה לקיים יחסי מין, רציתי לכוון אותה, אבל לא ידעתי מה להגיד. רציתי לתת לה את ברכת הדרך, שתהיה לה מיניות בריאה ושלא תהיי כמו שאני הייתי מול אימא שלי בגיל ההתבגרות, אבל לא היו לי מילים. החלטתי לקבל ייעוץ ולאחריו ידעתי מה להגיד לה והייתי פחות נבוכה. אני מקווה שעשיתי לה שיחה טובה ושנתתי לה כלים טובים לדרך" (רינת, אילת)

***

"ילדים בהסעה של הבן שלי ראו פורנו בספסל האחורי והשמיעו קולות וגניחות. הבן שלי לא היה מעורב אבל חשבתי שנכון לדבר איתו. לא ידעתי מה להגיד לו בלי להכניס לו רעיונות לראש ובלי להפחיד אותו, קיבלתי כלים פשוטים בשיחה טלפונית בדרך לעבודה" (יניב, קיבוץ בצפון)

***

"הבן שלי אמר לי שהוא חושב שהוא הומו והביע מצוקה, אני לא מכירה את הנושא בכלל. לא מכירה הומואים או לסביות, רציתי לדעת איפה לקרוא, מה לקרוא, עם מי להתייעץ. רציתי לדעת אם זה אמיתי או שהוא מתבלבל. קיבלתי הכוונה לאנשי מקצוע מתאימים והמשכתי טיפול בישוב שלי" (עדי, הרצליה)

***

"הבן שלי בן 9 והבת שלי בת 7 רוצים לעשות אמבטיה ביחד. בעיניי זה בסדר, בעלי חושב שזה לא הגיוני. מי צודק? התקשרנו יחד, הבנו את גבולות הגזרה וישבנו לעשות שיחה ביתית מה מתאים לנו". (אייל ואירה, זכרון יעקב)

Image 10.png
ערכות הדרכה מקוונות
רשימה שקטה
הפודקסט שלנו
1/1